Lojë Online Aviator për Para

Aviator është një lojë online që është bërë gjithnjë e më e popullarizuar në mesin e lojtarëve për shkak të potencialit të saj për të fituar para të vërteta. Me shumëzues të lartë që arrijnë deri në x100 e më shumë, edhe një bast i vogël prej 5 dollarësh mund t'ju sjellë një shpërblim të konsiderueshëm prej 500 dollarësh ose më shumë.

Luaj Aviator për para

Aviator Lojë

Makina e fatit nga Spribe në 2023 njihet si më e popullarizuara në botë. Dhe nuk është çudi sepse loja ka ndryshuar plotësisht idenë e lojërave elektronike. Nuk ka nevojë të shqetësoheni për rregullat e komplikuara, linjat e pagesës ose lojën komplekse. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të ndiqni avionin dhe të mblidhni fitimet tuaja. Megjithatë, është e lehtë të humbisni momentin kur avioni zhduket dhe paratë tuaja me të.

Për të parandaluar që kjo të ndodhë, ne kemi përgatitur një artikull të detajuar që do t'ju tregojë gjithçka që duhet të dini për lojën Aviator në internet. Këto janë rregullat e lojës, veçoritë e saj, udhëzimet e hollësishme se si të luani dhe rekomandimet për kazinotë më të mira. Me udhëzuesin tonë, do të jeni plotësisht të gatshëm për të luajtur dhe të sigurt në aftësitë tuaja!

Cili është qëllimi i lojës Aviator?

Në lojë, ju duhet të fluturoni një aeroplan të vogël të kuq si pilot i tij. Shuma e parave që fitoni varet nga sa lart fluturon avioni. Sa më i gjatë të jetë fluturimi, aq më i lartë është shumëzuesi i aplikuar në bastin tuaj. Objektivi kryesor i lojës Aviator është të tërhiqni fitimet tuaja përpara se avioni të humbasë lartësinë dhe të zhduket nga ekrani. Dështimi për ta bërë këtë do të rezultojë në humbjen e bastit tuaj.

Thelbi i lojës Aviator

Pavarësisht nga thjeshtësia e dukshme e lojës, kohëzgjatja e çdo fluturimi ndryshon në mënyrë të paparashikueshme. Disa raunde mund të zgjasin disa minuta, ndërsa të tjerat mund të përfundojnë brenda disa sekondash nga fillimi. Nuk mjafton të mbështetesh vetëm te intuita, ndaj analizimi i lojës është po aq i rëndësishëm. Ne do t'ju mësojmë se si ta bëni këtë!

Le të shohim pikat kryesore të mëposhtme që duhet të dijë çdo lojtar:

 • Shumëzuesi fillestar është x1. Ajo rritet me shpejtësi derisa avioni të zhduket.
 • Fitimet tuaja janë të barabarta me bastin tuaj të shumëzuar me shumëzuesin në momentin që zgjidhni të arkëtoni.
 • RTP (kthimi te lojtari) i lojës është 97%. Kjo do të thotë se për çdo 100 nisje, avioni ka vetëm 3 shanse të fluturojë menjëherë pas fillimit të raundit.

Algoritmi i lojës Aviator Spribe

Algoritmi i lojës Aviator

Projekti i lojës së kazinosë Aviator është plotësisht transparent dhe i drejtë, pasi përdor teknologjinë kriptografike Provably Fair. Ndryshe nga lojërat e tjera, shumëzuesi për çdo raund nuk gjenerohet në serverë, por me ndihmën e operatorit të lojës dhe tre lojtarëve të parë që kanë vënë bast në raund. Kur fillon një raund, të dhënat e hashuara nga serveri kombinohen me të dhënat nga tre klientët për të krijuar një hash që jep shumëzuesin përfundimtar.

Për shkak se loja përdor këtë teknologji, asnjë i huaj, madje as kazino, nuk mund të ndikojë në rezultatin e raundeve. Përveç kësaj, lojtarët mund të verifikojnë integritetin e lojës duke zgjedhur ikonën e gjelbër në menynë e lojës.

Si të luani Aviator?

Le të kuptojmë se si të vini bast Aviator dhe si të tërhiqni fitimet tuaja:

 • Kur hyni në slot machine, do të shihni një aeroplan në ekran dhe poshtë tij një panel me butona për të vendosur baste. Loja ju lejon të vendosni dy baste në të njëjtën kohë. Për ta bërë këtë, përdorni panelet e basteve majtas dhe djathtas.
Aviator si të luani
 • Përpara fillimit të raundit, zgjidhni shumën që dëshironi të vini bast.
 • Pasi të keni vendosur se sa dëshironi të vini bast, klikoni në butonin Bet. Avioni do të fillojë të fluturojë dhe të fitojë lartësi. Me çdo sekondë fluturimi, shumëzuesi, i cili shumëfishon bastin tuaj, do të rritet.
 • Kur ju përshtatet shumëzuesi dhe dëshironi të tërhiqni fitimet tuaja, klikoni në butonin Cashout.

Ekspert Këshillë: Mos u hutoni dhe ndiqni shumëzuesit e mëdhenj. Është më mirë të arkëtosh me një shumëzues 2. Në këtë rast, shanset për të humbur janë minimale!

Kalyan Sawhney
Kalyan Sawhney

Fakte interesante

Ekspertët tanë, pasi luajtën lojën e basteve Aviator për një kohë të gjatë, kanë gjetur disa fakte interesante që mund t'ju duken të dobishme:

Për të arritur një shumëzues 2x, aeroplani duhet të fluturojë për rreth 8 sekonda, për të arritur një shumëzues 5x - 19 sekonda dhe për të arritur një shumëzues 10x - 28 sekonda.

Pas një raundi në të cilin avioni fluturoi me një shumëzues 1.00, në raundin tjetër avioni zakonisht fluturon për një kohë shumë të gjatë dhe arrin shumëzues të lartë.

Kufijtë e lojës

Ju lutemi, kini parasysh se loja e lojërave të fatit Aviator ka kufizime të caktuara:

 • Basti minimal që mund të vendosni është 10 cent, dhe bastet më të ulëta nuk janë të mundshme.
 • Basti maksimal është 100 dollarë. Megjithatë, nëse dëshironi të bastni më shumë në një raund të vetëm, mund të vendosni 2 baste njëkohësisht, të cilat do ta rrisin bastin maksimal në 200 dollarë.
 • Ju lutemi vini re se fitimet maksimale për një bast të vetëm janë 1000 dollarë. Është e rëndësishme të merret parasysh ky informacion përpara se të vendosni një bast prej 100 dollarësh, pasi nuk ka kuptim të shpresojmë për një shumëzues më të madh se 10.

Autoplay dhe Autocashout

Luajtja automatike dhe tërheqja automatike meritojnë vëmendje të veçantë:

 • Tërheqjet mund të bëhen në modalitetin automatik. Për të aktivizuar luajtjen automatike, përdorni menynë "Auto" në panelin e basteve. Zgjidhni shumën e dëshiruar dhe bastet do të vendosen automatikisht, por ju duhet të klikoni "Cashout" në fund të secilës dorë për t'u tërhequr.
 • Autocashout gjendet gjithashtu në menynë Auto në panelin e basteve. Duke aktivizuar këtë modalitet, ju do të merrni automatikisht një pagesë kur të arrihen shanset tuaja të dëshiruara.

Ku të luani lojën Aviator?

Ju mund ta gjeni lojën Aviator pothuajse në çdo kazino në internet, por është e rëndësishme të zgjidhni një faqe të besueshme dhe të licencuar. Në këtë mënyrë, ju mund të luani të sigurtë pa u shqetësuar për legjitimitetin ose sigurinë e lojës. Për t'ju ndihmuar, ne kemi përpiluar një listë të kazinove më të mira ku mund të luani Aviator Bet.

Aviator 1win

Aviator 1win është një kazino e shkëlqyer për të luajtur Aviator në internet. Është i licencuar nga Curacao dhe ofron lojëra të sigurta dhe të sigurta. Ju mund të luani lojëra elektronike me besim, duke ditur që paratë tuaja janë të sigurta dhe loja është e drejtë. Ata gjithashtu ofrojnë një bonus 500% të depozitës së parë për lojtarët e rinj.

Aviator 1win

Aviator Pin Up

Një tjetër kazino e mrekullueshme për të luajtur Aviator origjinal është Pin Up Casino. Kjo faqe zyrtare është gjithashtu e licencuar. Do të shijoni gjithashtu bonuse bujare të mirëseardhjes – 120% në depozitën tuaj të parë dhe 250 rrotullime falas.

Aviator Pin Up

Aviator Mostbet

Të luash Aviator në Mostbet Casino është kënaqësi! Një regjistrim i shpejtë, komoditeti i faqes si dhe shpërblimet bujare nuk do t'ju lënë indiferentë. Loja me aeroplan është në vendin më të spikatur këtu, me sa duket, është një nga lojërat elektronike më të njohura në këtë portal.

Aviator MostBet

Aviator 1xbet

Së fundi, 1xbet është një nga kazinotë më të famshme në botë. Është një faqe shumë e besueshme dhe e licencuar. Një larmi e madhe lojërash lojërash elektronike dhe përplasjesh, duke përfshirë Aviator Casino në internet, do t'ju tërheqë në lojën nga e cila nuk do të mund të largoheni!

Aviator 1xbet

Aviator Crypto

Dëshironi të luani me Bitcoin? Nuk ka problem! Crypto Aviator është i disponueshëm në kazinotë BcGame, mBit, 7Bit dhe Stake. Në këto faqe kripto, ju mund të luani Aviator me çdo kriptomonedhë, si BTC ose USDT. Këtu do të gjeni bonuse për depozitat e para, softuer cilësor dhe tërheqje të menjëhershme.

Ju lutemi vini re se duhet të jeni të paktën 18 vjeç për të luajtur Aviator për para të vërteta në kazino. Kjo kërkesë moshe është në fuqi për të siguruar që vetëm individët që janë ligjërisht në gjendje të luajnë kumar kanë akses në këto lojëra. Është e rëndësishme që të respektoni këtë kufi moshe dhe të luani kumar me përgjegjësi.

Regjistrimi i Aviator

Regjistrimi i Aviator

Regjistrimi nuk është i vështirë. Ju duhet të krijoni një llogari në faqen e kazinosë në internet që ofron këtë lojë. Lista e vendeve të verifikuara që kemi treguar më lart. Për të krijuar një llogari, duhet të kryeni hapat e mëposhtëm:

 1. Shkoni në një faqe zyrtare të kazinosë.
 2. Zgjidhni mënyrën e regjistrimit që ju përshtatet. Specifikoni të gjitha të dhënat që kërkon sistemi. Dhe klikoni në butonin Regjistrohu.
 3. Vendosni para në llogarinë tuaj dhe filloni të luani. Procesi do të përfundojë.

Bazuar në përvojën tonë, regjistrimi në kazino është shumë i shpejtë. Menjëherë pas përfundimit të procedurës, shkoni te katalogu i lojërave slot, gjeni lojën e parave Aviator dhe filloni të luani. Edhe pse nuk do të humbisni as kohë duke kërkuar një vend. Meqenëse mijëra përdorues e luajnë këtë lojë, pothuajse çdo kazino ka mbishkrimin Aviator në qendër, të theksuar me të kuqe:

Aviator Luaj Online

Hyrja në Aviator

Për të luajtur lojën Aviator në internet në faqen e kazinosë online, së pari duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj. Për ta bërë këtë, duhet të ndiqni disa hapa të thjeshtë:

 • Klikoni në butonin Login, i cili ndodhet në këndin e sipërm të djathtë të faqes zyrtare të internetit;
Hyrja në Aviator
 • Do të shihni një dritare identifikimi. Ju duhet të shkruani emailin tuaj dhe fjalëkalimin tuaj. Në rast se keni harruar fjalëkalimin tuaj, gjithmonë mund ta rivendosni atë.
identifikimi në internet

Ju gjithashtu mund të identifikoheni në llogarinë tuaj përmes rrjeteve sociale si Gmail ose Telegram.

Zgjidhni mënyrën më të përshtatshme për ju dhe shijoni lojën.

Si të depozitoni Aviator?

Depozita e Aviatorit

Zakonisht duhet deri në një minutë për të rimbushur llogarinë tuaj. Sekuenca e hapave përfshin vetëm tre hapa:

 1. Klikoni në butonin Depozitë, të cilin do ta gjeni në këndin e sipërm të djathtë të ekranit.
 2. Zgjidhni një mënyrë të përshtatshme për të depozituar llogarinë. Specifikoni shumën që ju pëlqen.
 3. Konfirmoni pagesën.

Menjëherë pas kësaj, ju mund të kaloni në lojë dhe të fitoni në të. Nga rruga, ju mund të përdorni një kod promovues: aviatorgamesorg, i cili do të shtojë para shtesë në bilancin tuaj.

Karakteristikat e slotit

Aviator është një lojë me shumë lojtarë me grafikë me cilësi të lartë dhe opsione interaktive interesante. Le të eksplorojmë veçoritë e disponueshme të lojës.

Biseda në lojë

Ndërfaqja e lojës ka një panel në anën e djathtë (ose të arritshme duke klikuar në ikonën e bisedës) për të komunikuar me lojtarët e tjerë. Ju mund të diskutoni lojën, të kërkoni këshilla dhe të ndani parashikimet tuaja.

bisedë në lojë

Bastet drejtpërdrejt

Në anën e majtë të ndërfaqes së lojës është një panel me statistikat e basteve. Të gjithë lojtarët mund të shohin numrin e lojtarëve që bastojnë dhe fitojnë. Përveç kësaj, ekziston një skedë në krye ku mund të shihni fitimet dhe shumëzuesit maksimalë të arritur nga lojtarët e tjerë për një ditë, muaj apo edhe një vit. Ne ju rekomandojmë t'i hidhni një sy këtyre rezultateve pasi ato mund t'ju motivojnë.

Karakteristikat e promovimit

Spribe, ofruesi i lojës, ka prezantuar dy veçori interesante promovuese që lejojnë lojtarët të shijojnë falas kazinonë e lojës Aviator:

 • Promo shiu: Kjo veçori unike shton rastësisht baste falas në bisedë në intervale të ndryshme. Për të marrë një bast falas, thjesht qëndroni në chat dhe prisni që të fillojë Promo Rain. Kur të fillojë, klikoni në butonin Kërkesë për të kërkuar çmimin tuaj.
 • Free Bets: Kazinoja jep periodikisht baste falas duke përzgjedhur rastësisht lojtarët me fat. Çdokush mund të bëhet një pronar me fat i basteve pa pagesë.

Luaj lojën Aviator në modalitetin demo

Shumë lojtarë të kazinove në internet kanë zbuluar se është e mundur të provoni slot machines pa vendosur baste me para të vërteta. Edhe pse kjo mënyrë e lojës nuk ka shpërblime reale, ju jep mundësinë të testoni në mënyrë të sigurtë automatin tuaj të zgjedhur dhe të fitoni njohuri praktike që do t'ju ndihmojnë të rrisni fitimet tuaja në të ardhmen.

Zhvilluesit e Spribe gjithashtu menduan se ishte e përshtatshme të krijonin një version demo të lojës së tyre të përplasjes. Fillestarët do ta kenë të dobishme. Ata do të jenë në gjendje të studiojnë mekanikën e lojës në praktikë pa rrezikuar bastet e tyre.

Demoja e aviatorit

Versioni demo i Aviator ju lejon të:

 • Praktikoni veçoritë e cilësimeve të lojës përpara se të filloni;
 • Kuptoni në detaje funksionin e bastit të dyfishtë;
 • Të studiojë evolucionin e koeficientit gjatë lojës;
 • Mësoni të bëni tërheqje në kohë;
 • Përmirësoni aftësitë tuaja;
 • Ndaloni bastin në kohë për të mbledhur fitimet tuaja.

Nëse jeni i ri në lojërat e përplasjes, ju rekomandojmë të filloni me demonstrimin e Aviator. Kjo do t'ju lejojë të njiheni me rregullat dhe të zhvilloni një strategji pa rrezikuar para të vërteta. Në përvojën tonë, lojtarët që fillojnë me një lojë demo përpara se të luajnë për para të vërteta kanë tendencë të bëjnë më pak gabime dhe të humbasin më pak.

Avantazhet e lojës së parave të aeroplanit

Aviator Airplane Money Game po fiton çdo ditë e më shumë fansa. Çfarë e bën këtë lojë kaq popullore? Le ta kuptojmë në detaje:

 • Para së gjithash, automati ju lejon të fitoni para në pak sekonda pa shumë përpjekje. Mjafton të vendosni një bast dhe të tërhiqni fitimet.
 • Së dyti, në lojën me një aeroplan të vogël, mund të merrni fitimet maksimale.
 • Së treti, nuk është thjesht një automat - është një lojë me shumë lojtarë në të cilën lojtarët mund të komunikojnë me njëri-tjetrin dhe të ndikojnë në rezultatin e lojës - mjafton të jesh ndër tre të parët për të vendosur një bast.
 • Së katërti, loja me aeroplanin që fiton para mund të luhet pothuajse në çdo kazino. Për shkak të popullaritetit të tij, të gjitha institucionet online e kanë përfshirë atë në koleksionin e tyre të lojërave.
 • Më në fund, loja e aeroplanit të Spribe është bërë një pikë referimi. Edhe pse zhvillues të tjerë kanë krijuar shumë lojëra të ngjashme, asnjëra prej tyre nuk ka mundur të tejkalojë Aviator.

Si të fitoni para në lojën Aviator në internet?

Çdokush mund të fitojë para në Aviator Casino! Megjithatë, vetëm ata që e luajnë lojën me mençuri dhe nuk i nënshtrohen eksitimit ose lakmisë mund të fitojnë.

Këtu janë disa këshilla për t'ju ndihmuar të fitoni në lojën slot Aviator:

 • Mos prisni për shumëzues të lartë: Nëpërmjet provave dhe gabimeve, ekspertët tanë kanë arritur në përfundimin se është më mirë të mos prisni për të shtypur butonin “Cashout”. Disa lojtarë mbivlerësojnë mundësitë e tyre dhe ndjekin koeficientët x50 dhe më të lartë. Por shumëzues të tillë janë të vështirë për t'u kapur dhe rreziku i humbjes është i madh. Pra, shtypni butonin Cashout sapo shumëzuesi të arrijë 2. Kjo do t'ju bëjë më shumë para në planin afatgjatë.
cashout
 • Një këshillë tjetër nga ekspertët tanë është të përdorni veçorinë Auto Cashout. Ju mund të vendosni një shumëzues që do të arkëtojë automatikisht fitimet tuaja. Ekipi ynë e ka gjetur këtë strategji si një mënyrë efektive për të fituar. Vendosni një shumëzues të luajtjes automatike, si p.sh. x2, dhe aktivizoni luajtjen automatike. Bastet do të vendosen pa pjesëmarrjen tuaj dhe bilanci juaj do të plotësohet. Meqenëse RTP e Aviator është e lartë, përqindja e avionit që fluturon larg me shumëzues të ulët është e ulët. Provoni këtë taktikë dhe shikoni nëse funksionon për ju!

Baste të mëdha dhe të vogla

Përdorni strategjinë e basteve të mëdha dhe të vogla për të fituar para në lojën Aviator. Thelbi i tij është si më poshtë:

 1. Ju bëni të njëjtat baste, për shembull, 5 dollarë. Si rezultat, paratë e investuara në lojë janë 10 dollarë.
 2. Basti i parë duhet të hiqet me një shumëzues x2. Kjo është relativisht e lehtë sepse aeroplani e arrin këtë shumëzues 85% të rasteve.
 3. Në fund, basti i parë do t'ju kthejë 10 dollarët tuaj.
 4. Me bastin e dytë, ju mund të bëni gjithçka që dëshironi - të holla në të njëjtin shumëzues ose të prisni më shumë. E gjitha varet nga oreksi juaj për rrezik.

Ju mund të lexoni edhe më shumë këshilla nga ekspertët tanë në faqen tonë të internetit në faqen e Strategjive. Shpresojmë që ky artikull të ketë qenë informues dhe i vlefshëm për ju, dhe ju dëshirojmë fat në fitimin e madh në slotin e Aviator. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos hezitoni të pyesni në seksionin e komenteve. Ne do të jemi të lumtur të japim përgjigje.

Njerëzit kërkojnë gjithashtu

Aviator LojëLojë Aviator SpribeShkarkimi i AviatorAviator Play
Si të fitoni lojën e aviatorLojë me para aviatorLuajnë lojë AviatorAviator Casino Online
Faqja e Aviator Bast lojë AviatorLojëra me avionëLojë e basteve aviator
Lojë Aviator OnlineAviator OnlineLuaj Aviator OnlineKazino lojë Aviator

Fotografitë dhe pamjet e ekranit të fitimeve

Video lojë dhe fitore e madhe

Pyetje dhe përgjigje të lojës Aviator

Cilat janë kazinotë më të mira me Aviator?

1win
Pin Up
MostBet
1xbet

Sa është gjatësia mesatare e një raundi në lojë?

Gjatësia e çdo raundi mund të ndryshojë shumë, nga 1 sekondë në disa minuta. Është e pamundur të parashikohet se sa do të zgjasë raundi tjetër.

Cili është basti minimal?

Basti minimal në këtë lojë është i vogël, vetëm 10 cent.

Cili është basti maksimal në lojën Aviator?

Basti maksimal që mund të vendosni është 100 dollarë. Për të vënë baste më shumë, vendosni dy baste në të njëjtën kohë.

Cili është shumëzuesi më i ulët i gjasave?

Shanset më të ulëta janë 1. Kjo ndodh shumë rrallë, rreth një herë në 50 raunde. Por nuk është e dëmshme ta mbani në mend dhe të mos vendosni të gjitha paratë tuaja në një bast.aviator shanse të ulëta

Cili është shumëzuesi maksimal?

Në këtë lojë, shumëzuesi maksimal varet nga versioni i slotit dhe vendndodhja e lojës. Është mbresëlënëse, shumëzuesi më i lartë që kanë hasur ekspertët tanë është 500. Megjithatë, ky numër është relativisht i rrallë. Sipas vëzhgimeve tona, intervali tipik është midis një ore e një ore e gjysmë. Kjo do të thotë, rreth një herë në çdo 250 nisje avionësh. Megjithatë, ne nuk rekomandojmë ndjekjen e shifrave kaq të larta. Është më mirë të jesh realist dhe të kapësh shumëzuesit mesatarë.aviator koeficienti më i lartë

A është e sigurt të luash lojën Aviator me para të vërteta?

Po, është e sigurt nëse zgjidhni një kazino me reputacion që është e licencuar dhe ka vlerësime të mira. Ne kemi publikuar një listë të faqeve të verifikuara në faqen tonë të internetit.

A është e mundur të vihet bast Aviator me kriptovaluta?

Sigurisht, është. Në kazinotë kripto BcGame dhe Stake, mund të luani me Bitcoin, Ethereum, Litecoin dhe kriptovaluta të tjera.

Kalyan Sawhney/ autori i artikullit

Gazetar dhe ekspert i lojërave të fatit me 15 vite përvojë. Ka punuar në 3 kazino: krupier, administrator dhe menaxher SMM. Aktualisht po shkruan për faqen e internetit aviator-games.org. Kalyan Sawhney është një lojtar i zjarrtë i lojës popullore Aviator. Ai është gjithashtu i dhënë pas basteve për sportet dhe kriptovalutat.

4.8/5 - (30 vota)
Komente: 2
 1. Aleks Rendi

  Unë jam duke pritur për rrogën time për të fituar paratë më në fund. Më pëlqen të luaj aeroplan - mund të ulem dhe të bastoj për orë të tëra. Në fillim po humbja, por më pas kuptova se çfarë skeme të vija bast për të fituar. Tani nuk mund ta plotësoj llogarinë time, kështu që vendosa të luaj një lojë demo të Aviator. Është argëtuese dhe emocionuese. Dhe kjo më ndihmon të më shpërqendrojë.

 2. Carlos

  Provova shumë slot machines, por pas një kohe kuptova se Aviator ishte loja më e mirë. Ju mund të fitoni shumë para në këtë lojë përplasjeje në pak minuta. Kam kapur multiplayer x120 një ditë tjetër. Por është për të ardhur keq që kam vënë bast vetëm 1 dollarë. Unë do të bast më shumë.

Lini një Përgjigju

;-) :| :x : shtrembëruar: : Smile: : Shok: : Sad: : Roll: : razz: : Oops: :o : mrgreen: : Lol: : Ideja: : Grin: : Evil: :qaj: : Cool: : Arrow: : ???: :?: :!: